Merve Boluğur'dan 'yıkılmadım, ayaktayım' pozu!

Hakan Sabancı'nın 10 gündür birlikte olduğu Merve Boluğur'u, Yunan manken Evelyn Kazantzoglou ile aldattığı iddia edildi. Boluğur, iddiaların üzerine Instagram hesabından 'yıkılmadım, ayaktayım' pozu verdi.

Magazin

Merve Boluğur'dan 'yıkılmadım, ayaktayım' pozu! Hakan Sabancı ile Merve Boluğur, Bodrum'da Sabancı'nın teknesinde görüntülenmişti. İkili, ortaya atılan hak iddialarına karşı sessizliğini korumuştu.

Hakan Sabancı, Merve Boluğur ile ilişkisini doğruladı!

Hakan Sabancı, Merve Boluğur ile ilişkisini doğruladı!Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından Sabancı yalısında fotoğraf paylaşmıştı. Sabancı ile Boluğur, bir mekanda sarmaş dolaş dans ederken görüntülenmişti.

Merve Boluğur dostlarından veto yedi!

Merve Boluğur dostlarından veto yedi!Instagram sayfası gazetemagazin'in paylaşımına göre; Hakan Sabancı geçtiğimiz akşam katıldığı bir arkadaşının düğününden geçen eylül ayında Fethiye'de birlikte tatil yaptığı Yunan model Evelyn Kazantzoglou ile el ele ayrıldı.

Merve Boluğur ve Hakan Sabancı aşkında şok detay!

Merve Boluğur ve Hakan Sabancı aşkında şok detay!Hakan Sabancı ile Merve Boluğur, Instagram hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Boluğur, çıkan haberlerin ardından Instagram'ın hikaye kısmından annesiyle birlikte fotoğraf paylaştı. Güzel oyuncunun bu paylaşımı, 'yıkılmadım, ayaktayım' pozu olarak yorumlandı.


Hakan Sabancı, Merve Boluğur'u aldattı mı?

Bunlarda ilginizi çekebilir: