MERVE HERKESE KARŞI TEK BAŞINA

Survivor'da verdiği mücadeleyle dikkat çeken Merve, binlerce fanatik hayran kazandı..

Magazin

MERVE HERKESE KARŞI TEK BAŞINA Ekranların sevilen yarışma programlarından 'Survivor Kızlar Erkekler'de ilginç bir mücadele sergileniyor. Tek başına İhsan, Aydın, Oğuzhan, Ertan ve Başak'a karşı yarışan Merve Oflaz, son yarışmada birinci olup karşı grubun güçlü isimleri İhsan ve Başak'ı düelloya gönderdi. Yarışma başladığı andan itibaren grup kurup istediğini gönderen diğer yarışmacılara karşı tek başına mücadele eden Merve, bir anda televizyon fenomeni oldu. 27 yaşındaki spor akademisi mezunu Merve, tek başına yaptığı bu mücadeleyle binlerce fanatik hayran kazandı. Oflaz'a internetten evlilik teklifi edenler bile var.

Merve için internette yapılan yorumlar:
*** Bir ada dolusu erkek geçinen maldan daha delikanlı bir kız.
*** Böyle karım olsun 500 bin lira borcum olsun...
*** Aşığınım yanında olamasam da.
*** Spiderman gibi kız; yapışıyor, düşmüyor... Anam bi' karaltı geçti.
*** Aklı başında bir erkeğin, bir kadında arayacağı özelliklerin hepsine sahip... Allah yolunu açık etsin. Kıl, tüy tiplerin arasında ışıl ışıl duruyor.
*** Evlen benimle Merveeee.
*** Bu akşamla beraber gözümde fena halde büyümüştür kendisi. O kadar erkek arasından oraya kadar gelmek kolay olmasa gerek diyor ve bir erkek olarak yarışmayı kazanmasını canı gönülden diliyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: