MERVE OFLAZ, "MUHTEŞEM YÜZYIL"DAN AYRILIYOR..

“Survivor” birinciliğinin ardından oyunculuğa soyunan ve “Muhteşem Yüzyıl”ın Ayşe’si olarak izleyici karşısına çıkan Merve Oflaz, 13’üncü bölümde diziye veda edip yeniden “Survivor”a dönecek. Ama bu kez yarışmacı değil, yorumcu olarak ekipte yer alacak.

Magazin

MERVE OFLAZ, "MUHTEŞEM YÜZYIL"DAN AYRILIYOR.. Geçen yılın “Survivor” galibi Merve Oflaz'ın “Muhteşem Yüzyıl” macerasının sonu göründü. Ayşe karakterini canlandıran Oflaz, 13. bölümde senaryo gereği ölerek diziye veda edecek. Hemen ardından da tanınmasını sağlayan “Survivor” yarışmasına dönecek. Ayrılık nedeninin iddia edildiği gibi oyuncu arkadaşlarıyla kavga etmesi olmadığını belirten Oflaz, bu sürpriz gelişme ve yeni projesi hakkında şunları söyledi:

“Sette kavga haberleri asılsız. Öyle bir şey kesinlikle olmadı. Hem Meryem (Uzerli) hem de diğer ekip arkadaşlarımla aram çok iyi. Anlaşmam 13 bölümdü ve o sürenin sonunda diziden ayrılacağım zaten önceden belliydi. Yeniden 'Survivor'a dönüyorum. Yarışmayla ilgili ekstra bir program hazırlanıyor, orada Acun Ilıcalı ile birlikte yorum yapacağım.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: