Merve Özbey: Arabesk albüm yapmazsam olmaz!

Merve Özbey Radyo Trafik Marmara'da Emel Yalçın'ın sunduğu Ünlüler Trafikte'nin konuğu oldu.

Kültür-Sanat

Merve Özbey: Arabesk albüm yapmazsam olmaz! Geçtiğimiz günlerde 2.5 yıllık sevgilisi Murat Binici ile ayrılığı ile ilgili çok fazla konuşmak istemeyen güzel şarkıcı "Bu hayat hep güzelliklerle dolu değil. Zaman zaman ilişkiler başlıyor ve bitiyor. Allah hepimizin yolunu, izni açık etsin dedi.

Programdan öne çıkan başlıklar,

Arabesk Albüm Yapmazsam Olmaz!

Şu sıralar yeni albüm hazırlığı içinde olan Merve Özbey benden sıkı bir arabesk albüm bekleniyor yapmazsam olmaz mutlaka yapacağım ama o kadar çok sevdiğim arabesk şarkı var ki repertuvar belirlemekte zorlanıyorum dedi. Arabeskin en önemli temsilcilerinden Müslüm Gürses'e olan hayranlığını dile getiren sanatçı sanki bu dünyadan hiç gitmemiş gibi dedi.

Kurtlar Sofrasına Oturmayı Tercih Etmedim!

Müzik dünyasındaki polemik ve rekabetle ilgili olarak ben kurtlar sofrasına oturmayı tercih etmedim. Çünkü sadece şarkı söylemeyi seviyorum. Rekabet her sektörde var sonuçta hepimiz kendi paramızı kazanmaya çalışıyoruz. Beni üzecek şeyleri de duymamaya çalışıyorum dedi.

Mesleğime karışılmasına müsaade etmem!

Emel Yalçın'ın sorularını içtenlikle yanıtlayan Merve Özbey kadın erkek ilişkilerinin de masaya yatırıldığı programda" ilişkide mesleğime karışılmasına asla müsaade etmem çünkü ben güzel severim. Kadın erkek eşitliğine inanıyorum ama yuvayı dişi kuş yapar her şeyin naifi kadına yakışır. Karışılması gerekecek şeyler yaşatmam. 15 yıldır bu meslekten ekmek yiyorum bir adamın gelip bunu yapamazsın deme lüksü yok zaten ilişkide saygıda kusur etmem" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: