Merve Özbey hayalini açıkladı!

Önceki gecce Sarıyer'de bir mekanda sevenleriyle buluşan Merve Özbey, konser öncesi kuliste heyecanını basın mensuplarıyla paylaştı. Yeni albümüyle ilgili açıklamalarda bulunan şarkıcı, sahnelerden emekli olduğunda yapmak istediği işi de anlattı.

Magazin

Merve Özbey hayalini açıkladı! Merve Özbey, yılbaşının hemen ardından çıkarmayı planladığı yeni albümü için düşündüğünden fazla şarkı seçtiklerini ve bu yüzden albümünü ikiye böldüklerini belirterek, "Sevenlerim merak etmesin, bu sefer arayı fazla açmayacağız. Peş peşe iki albüm çıkaracağız" dedi.

Sahnelerden emekli olduğunda gastronomi ile ilgilenmek istediğini söyleyen Özbey, "Evde güzel yemek yaptığımı söylerler, tüm yemeklerde iddialıyım. Emekliliğimde küçük bir sahil kasabasında 15-20 masalık butik bir yer açma gibi hayallerim var. Nasip olur mu bilemem elbette" şeklinde konuştu.

Röportaj bittikten sonra ise sahneye çıkan ünlü şarkıcı, kendisini dinlemeye gelenleri "Hoş geldiniz, perşembe geccesi beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim" şeklinde karşılayarak programının startını verdi. Programının ilk bölümü için tercih ettiği krem rengi mini elbisesi ile dikkati çeken Merve Özbey, güzel sesiyle hayranlarının kulakların pasını sildi.

Merve Özbey aşkını haykırdı!

Merve Özbey aşkını haykırdı!Merve Özbey karavan tatiline çıkıyor!

Merve Özbey karavan tatiline çıkıyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: