Merve Sevi arkeolog oldu!

Ünlü oyuncu Merve Sevi yeni filminde bu kez bir arkeologu canlandırıyor!

Kültür-Sanat

Merve Sevi arkeolog oldu! 3 Haziran’da vizyona girecek olan "Şeytanın Çocukları: El Ebyaz"da geçmişi karanlık bir gemide çalışma yapan arkeologu canlandıran Merve Sevi hayranlarını sevindirecek. Korku ve gerilim dolu yapımda üst düzey performans gösteren sevilen oyuncuya filmde Cenk Torun ve Fırat Çöloğlu da eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Oya Köksal ve Vedat Dikmetaş üstleniyor.

Filmin konusu: Arkeoloji çalışmaları yapan bir ekibin yolu esrarengiz bir gemide kesişir. 2 yıl önce bu gemide korkunç olaylar yaşanmıştır ama görevi alan yeni ekipten yalnızca bir kişi bu olayların iç yüzünü bilmektedir. Genç ekip için ilgi çekici olduğu kadar ürkütücü de olan gemi demir aldıktan sonra esrarengiz olaylar yaşanmaya başlar. Bu esrarengiz olaylar genç ekipten kimileri için her şeyin sonu, içlerinden biri için kendisiyle yüzleşme olacaktır.

OYUNCULAR: Merve Sevi, Cenk Torun, Fırat Çöloğlu, Balamir Emren, Emin Gümüşkaya, Sedat Erdiş, Birgül Ulusoy, Tuğba Kurukoğlu, İdil Aladağ, Ceyda Ayça Çetin, Elif Ela Duman, Elif Özkul, Ebru Sarıtaş


İŞTE FİLMİN FRAGMANI

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: