MERVE SEVİ, GÖKBAKAR'DAN NEDEN AYRILDI?

Merve Sevi'nin ünlü komedyen Şahan Gökbakar'dan neden ayrıldığı ortaya çıktı

Magazin

MERVE SEVİ, GÖKBAKAR'DAN NEDEN AYRILDI? İkiliyi ayrılık noktasına getiren tartışma Gökbakar'ın 46 dergisine yaptığı ve katıldığı bir TV programında da tekrarladığı ideal kadın tiplemesiydi. Sabah'ın haberine göre, ünlü komedyenin anlattığı, ideal kadın ölçütlerinin sevgilisi Merve Sevi'ye uymaması, aralarında büyük bir tartışma yarattı. Sevi'nin "Beni nasıl bir duruma soktuğunun farkında mısın? Sevgilin benim. Ama senin hayal ettiğin başka bir kadın örneği" diyerek, ünlü komedyeni terk ettiği anlaşıldı.

EVLİLİK SİNYALİ Mİ?
Merve Sevi, ayrılığın üzerinden iki ay geçtikten sonra, şimdi çocukluk aşkı ile yeniden bir araya gelerek ilişki yaşamaya başladı. İkilinin Altınoluk'ta tatilde olduğu ve ailelerini tanıştırarak, evlilik için sinyal vermeye başladığı konuşuluyor.

ŞAHAN NE DEMİŞTİ?
Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, kadında aradığı özellikleri şöyle sıralamıştı: "'Kendi ayaklarımın üzerinde dururum' tribindeki erkeksi kadınlar, bana çekici gelmiyor. Daha çok hanım hanımcık, oturmasını kalkmasını bilen, kadınlığının farkına varanlar bana çekici geliyor. Bunu arıyorum."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: