Meryem Uzerli dünyaca ünlü isimle bir araya geldi!

Meryem Uzerli dünyaca ünlü oyuncu Mads Mikkelsen ile çekildiği fotoğrafı Instagram sayfasından paylaştı.

Magazin

Meryem Uzerli dünyaca ünlü isimle bir araya geldi! Meryem Uzerli, Cannes Film Festivali'ne katılmak için Fransa'ya gitti. Burada dünyaca ünlü oyuncu Mads Mikkelsen ile karşılaştı. Casino Royale, Rogue One ve Doctor Strange gibi milyon dolarlık gişe rakamlarına ulaşan filmlerde rol alan oyuncuyla çektiği selfie'yi de Instagram sayfasından paylaştı. Uzerli'nin paylaşımı 75 bine yakın beğeniye ulaştı.

Meryem Uzerli çocukluk oyuncaklarını satışa çıkardı!

Meryem Uzerli çocukluk oyuncaklarını satışa çıkardı!İŞTE O KARE:

Meryem Uzerli bir döneme damga vuran 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde canlandırdığı Hürrem Sultan karakteri ile adını duyurmuştu. Dizinin çekimleri devam ederken 'Tükenmişlik Sendromu'na yakalanarak diziyi yarım bırakıp Almanya'ya dönmüştü. Burada kız Lara'yı kucağına alan Uzerli verdiği aranın ardından tekrar Türkiye'ye dönerek dizi ve filmlerde rol almaya devam etmişti. Fakat benzer bir çıkış yakalayamayan oyuncu, şimdilerde katıldığı sosyal sorumluluk projeleri ve reklam filmleriyle şöhretini sürdürüyor.

Meryem Uzerli estetik mi yaptırdı?

Meryem Uzerli estetik mi yaptırdı?Meryem Uzerli'den TL'ye dönüş!

Meryem Uzerli'den TL'ye dönüş!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: