Meryem Uzerli, dünyaya açılıyor!

Cannes Film Festivali'nde katılan ve giydiği kıyafetlerle olay olan oyuncu Meryem Uzerli'nin yabancı projelerde imza atmak için görüşmeler yaptığı öğrenildi.

Magazin

Meryem Uzerli, dünyaya açılıyor! Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda Cannes Film Festivali'ne katıldı. İlk gün giydiği transparan elbiseyle olay olan Uzerli'nin, sonrasında tercih ettiği kırmızı elbisesini taşırken verdiği frikik de çok konuşuldu.

Gözler Meryem Uzerli'de!

Gözler Meryem Uzerli'de!Başrolünü oynadığı, Karadeniz’de çekilen ‘Kovan’ filminin yapımcılığını üstlenen Meryem Uzerli, yabancı projelere imza atmak için kolları sıvadı. Yapımcılık konusunda görüşmeler yaptığı öğrenilen ünlü oyuncu, dokuz gün boyunca şehirde kalacak. Uzerli'nin, Keanu Reeves’in vizyona giren ‘John Wick 3’ filminin yapımcıları Basil Iwanyk ve Erica Lee ile görüşmelerde bulunduğu belirtildi.

Güzel oyuncu yaptığı görüşmeler ve toplantılardan arta kalan zamanında şehri geziyor ve bol bol alışveriş yapıyor.

İkinci Hatice vakası!

İkinci Hatice vakası!Hatice'den olay cevap:

Hatice'den olay cevap: "Benim ki daha güzel"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: