Meryem Uzerli evleniyor!

Cingöz Recai adlı filmde izlediğimiz Meryem Uzerli bir süredir birlikte olduğu Mısırlı oyuncudan evlilik teklifi aldı.

Magazin

Meryem Uzerli evleniyor! Geride bıraktığımız yıl katıldığı bir ödül töreninde sarfettiği “Doğru adamı seçemiyorum, sonra yine ben üzülüyorum” sözleriyle gündem yaratan Meryem Uzerli, görünen o ki beyaz atlı prensini buldu. Kızı Lara’nın babası Can Ateş ile işadamı Alp Özcan’la ilişkilerinde yara alan Uzerli, mutluluğu Mısırlı oyuncu ve sunucu Bassel Alzaro’da buldu.

Meryem Uzerli'den klasik dans!

Meryem Uzerli'den klasik dans!EVLİLİK TEKLİFİ YEMEKTE GELDİ
Kısa bir süre önce Meryem’in anne ve babasıyla tanışan Alzaro, Uzerli Ailesi’nden onayı alınca harekete geçti. Hafta başında Dubai’deki sevgilisinin yanına giden güzel oyuncu, büyük bir sürprizle karşılaştı. Meryem Uzerli ile aşkı ağustos ayında başlayan 31 yaşındaki Mısırlı oyuncu, konuşulanlara göre önceki akşam çıktıkları romantik yemekte güzel oyuncuya evlenme teklif etti. Sevgilisinin evlenme teklifiyle mutluluktan havalara uçan 34 yaşındaki güzel oyuncu, Alzaro’ya ‘evet’ dedi. Yemek sonrası özel şoförlü aracıyla otele dönen ünlü oyuncu, bu mutlu haberi takipçileriyle de paylaştı. Araç içerisinde çalan şarkı eşliğinde videosunu çeken Meryem Uzerli, pırlanta tektaş yüzüğünü özellikle gözler önüne serdi. (Kaynak: sozcu.com.tr)

Hamile Meryem!

Hamile Meryem!
Meryem Uzerli'den 'Dubaili Şeyh' açıklaması!

Meryem Uzerli'den 'Dubaili Şeyh' açıklaması!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: