Meryem Uzerli fakirleşmiş!

Meryem Uzerli'nin 2 yıl önce kiraladığı ve 2 yıllık kirasını peşin ödediği villasını bırakacağı iddia edildi.

Magazin

Meryem Uzerli fakirleşmiş! Meryem Uzerli 2015’te aylığı 28 bin TL’ye kiraladığı, 2 yıllık kirasını peşin ödediği İstanbul Kemer Country’deki villasını bırakıyor.

“Kira çok pahalı geldi. Artık daha ekonomik yaşamak zorundayım” diyen Meryem Uzerli aynı sitede 15 bin TL’ye yeni bir villa kiraladı. Şu sıralar Kenan İmirzalıoğlu'yla başrolü paylaşacağı ‘Cingöz Recai’ filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Meryem Uzerli, kendisine çok iyi bakıyor!

Türkiye’nin balıketli olarak tanıdığı oyuncu Meryem Uzerli son birkaç yıldır düzgün fizik yapısıyla dikkat çekiyor. Sağlıklı beslenen ve bol bol egzersiz yapan Meryem Uzerli’nin son tutkusu dans etmek… Meryem Uzerli’nin fazla kilolarından kurtulduktan sonra deforme olan bazı yerlerine estetik yaptırdığı da ortaya çıktı. Meryem Uzerli’nin çene ucuna, dudaklarına, elmacık kemiklerine dolgu konuldu. Sivri hale gelen çenesi çekilen tüm fotoğraflarda dikkat çekti.

Meryem Uzerli’nin göğüslerine silikon taktırdığı da konuşuluyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: