Meryem Uzerli geçmişe götürdü!

Meryem Uzerli, Instagram hesabından kızı Lara Uzerli'nin doğduğu ilk zamanların fotoğrafını paylaştı.

Magazin

Meryem Uzerli geçmişe götürdü! Meryem Uzerli, geçtiğimiz yıllarda Can Ateş ile birlikte olmuştu. İkilinin ilişkileri evliliğe doğru giderken ayrılma kararı almışlardı. O dönem Meryem Uzerli kızı Lara Uzerli'ye hamileydi. Muhteşem Yüzyıl dizisinin başrol oyuncusu olan Meryem Uzerli, tükenmişlik sendromu yaşarken, bir de sevgilisinden ayrılınca Almanya'ya ailesinin yanına döndü. Kızı Lara Uzerli Almanya'da 10 Şubat 2014 dünyaya geldi.

Evi kapattı, otele yerleşti!

Evi kapattı, otele yerleşti!Instagram hesabını aktif kullanan ve paylaşımlarıyla dikkat çeken Meryem Uzerli, son olarak küvette çektiği video nedeniyle tepki çekmişti. Çalıştığı ajans ile sözleşmesi iptal edilen Meryem Uzerli, Almanya'ya geri dönmeye karar verdiği iddialar arasında...

Meryem Uzerli işinden oldu!

Meryem Uzerli işinden oldu!Meryem Uzerli, bugün kızının bebeklik fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı. Instagram'ın TBT hushtagi ile paylaşan güzel oyuncu kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Meryem Uzerli, Türkiye’ye veda mı ediyor?

Meryem Uzerli, Türkiye’ye veda mı ediyor?İşte o fotoğraflar...


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: