Meryem Uzerli gidince benzerini buldular!

Muhteşem Yüzyıl dizisinden ayrılmasının ardından diziye yeni Hürrem olarak katılan Vahide Gördüm'den sonra Merve Altınkaya sakız reklamı için Hürrem'e benzetildi. Meryem Uzerli'nin kendisine gelen bir reklam teklifini reddetmesi üzerine reklam firması Uzerli’ye benzeyen oyuncu arayışına girdi. Rolü 100 kızın içinde seçilen Merve Altınkaya oynadı.

Magazin

Meryem Uzerli gidince benzerini buldular! Meryem Uzerli Türkiye’yi terk etmeden önce kendisine gelen sakız reklamını kabul etmemesi üzerine rolü Merve Altınkaya üstlendi. Yaklaşık 1 ay süren cast çalışması sonucu reklam ajansı Meryem Uzerli’ye benzeyen bayan oyuncu arayışına girdi. En son Sultan dizisinde Nurgül Yeşilçay ile kamera karşısına geçen Altınkaya Meryem Uzerli’nin oynadığı Hürrem Sultan’a benzetildi. Reklam çekimi yaklaşık olarak 4 gün sürdü.

Reklam filminde Muhteşem Yüzyıl'ın dekoruna benzer bir dekor kuruldu ve reklamdaki Sultan Süleyman’da Halit Ergenç’e benzetildi.

Reklamda hünkar, sakızı çiğniyor ve muhteşem diyor sonra da "hünkar beğendi" diyerek espiri yapıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: