MERYEM UZERLİ İLGİDEN ALIŞVERİŞ YAPAMADI!

'Muhteşem Yüzyıl’ın ‘Hürrem’i Meryem Uzerli, İstinye Park’ta hayranlarının aşırı ilgisiyle karşılaştı. Oyuncu, adım başı durup fotoğraf çektirmek zorunda kalınca alışverişten vazgeçti.

Magazin

MERYEM UZERLİ İLGİDEN ALIŞVERİŞ YAPAMADI! Yanına gelip sohbet eden, fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının taleplerini geri çevirmemeye gayret eden Meryem Uzerli, bir süre sonra aşırı ilgiden bunaldı.

Alışveriş merkezini terk eden oyuncu, önce kaldığı otele gitti, bir süre sonraysa Nişantaşı’nda ortaya çıktı.Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Uzerli, canlandırdığı tarihi diziyle ilgili ön çalışmalar yaptığını anlattı. Oyuncu, “Türbesine gidemedim, en kısa zamanda gideceğim. Hürrem Sultan’ın yaptırdığı hamama gittim ama” dedi.

Henüz Türkiye’ye yerleşmeyi düşünmediğini belirten Uzerli, sözlerine “Allah bilir, eğer burada kalmam gerekiyorsa, kalacağım” diye devam etti. Gazetecilerin “O tarihlerde yaşasaydınız sultan olmak ister miydiniz?” sorusunaysa ilginç bir yanıt verdi oyuncu “Bence o tarihte yaşamak kadın için çok zor olmalı. Hemen bir yanlışta kelleni alıyorlarmış. Bugünü yaşamam daha doğru
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: