Meryem Uzerli uçakta fenalaştı, görevliler müdahale etti!

Uzun süredir Almanya'da olan Meryem Uzerli, Adana Altın Koza Film Festivali'ne katılmak için bindiği uçakta aniden rahatsızlandı. Uzerli, görevliler tarafından uçaktan indirildi.

Magazin

Meryem Uzerli uçakta fenalaştı, görevliler müdahale etti! Adana Altın Koza Film Festivali’ne gitmek için Berlin’den uçağa binen ünlü oyuncu Meryem Uzerli'nin uçakta fenalaştığı öğrenildi. Magazin camiasında ‘Felaket Tellalı' lakabı ile ünlenen ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Uzerli'nin rahatsızlanma sebebini ve sağlık durumunu kendi internet sitesindeki köşesinde yazdı.

Meryem Uzerli önce estetikçiye sonra törene gitti!

Meryem Uzerli önce estetikçiye sonra törene gitti!Akay, “Meryem Uzerli, Adana Altın Koza Film Festivali'ne katılmak için bu sabah Berlin'den uçağa binmiş. Ancak Uzerli, uçakta fenalaşıp kusmaya başlayınca görevliler tarafından uçaktan indirildi ve hastaneye kaldırıldı. Uzerli'nin, gıda zehirlenmesi geçirdiğini, tedavisinin devam ettiğini ve sağlık durumunun iyi olduğu bilgisine önemli bir kaynaktan ulaştım. Uzerli, maalesef Adana Altın Koza Film Festivali'ne katılamayacak” ifadelerini kullandı.

Meryem Uzerli festival yorgunu!

Meryem Uzerli festival yorgunu!Meryem Uzerli kimsesiz çocuklar için kolları sıvadı!

Meryem Uzerli kimsesiz çocuklar için kolları sıvadı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: