Meryem Uzerli'den şaşırtan paylaşım!

Meryem Uzerli'nin Facebook sayfasından yaptığı paylaşım kafaları karıştırdı.

Magazin

Meryem Uzerli'den şaşırtan paylaşım! "Muhteşem Yüzyıl" dizisinden "Tükenmişlik Sendromu" gerekçesiyle apar topar ayrılan ve Berlin'e yerleşen Meryem Uzerli bir süre sonra kızı Lara'yı dünyaya getirmişti. Bu olaydan sonra Meryem Uzerli'nin tekrar Türkiye'ye dönüp dönmeyeceği merak konusu olmuştu. Meryem Uzerli yaptığı paylaşımlarla Türkiye'ye döneceğinin sinyallerini vermeye başladı..

Bu paylaşımların ardındani şimdiye kadar ortaya 3 iddia atıldı. Birincisi güzel oyuncunun yeni bir dizide Kösem Sultan rolünü canlandıracağı söylendi. İkinci iddia "Muhteşem Yüzyıl"ın filminde yer alacağı idi. 3 iddia ise Meryem Uzerli'nin bir yarışma programında jüri üyesi olacağı yönündeydi.

Fakat güzel oyuncunun bugün Facebook sayfasından paylaştığı fotoğraf kafaları iyice karıştırdı. Meryem Uzerli, en son "Otis Abi" dizisinde rol alan Türk oyuncu Tim Seyfi ve "Çakallarla Dans" filmlerinin yönetmeni Murat Şeker'le çekilmiş bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafa "Berlin'den herkese selamlar" şeklinde bir de not düştü.

Fotoğrafı görenler bu üçlünün yeni bir film için bir araya gelmiş olabileceğini iddia etti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: