Meryem Uzerli'nin parasını abisi yönetiyor!

Vatan Gazetesi Makaron yazarı Gülşen Yüksel'in Meryem Uzerli hakkında yazdığı o yazı...

Magazin

Meryem Uzerli'nin parasını abisi yönetiyor! Meryem Uzerli kariyerinin en parlak yıllarını geçiriyor. Dizi görüşmeleri, reklam teklifleri derken Almanya-İstanbul arası mekik dokuyor. En son bir reklam filmi çekimi için buradaydı. Kaşesi en yüksek kadın oyuncuların başında gelen Meryem’in bütün para işlerini ise abisi Dany Lyons yönetiyormuş. Meryem’in aynı zamanda menajerliğini yapan Dany, kardeşinin yaptığı anlaşmalarda, yatırımlarda karar vericiymiş. Öyle ki Meryem en ufak bir şey alırken bile abisine soruyormuş. Mesela en son reklam çekimlerinde giydiği ayakkabıları çok beğenmiş, satın almak için abisini devreye sokmuş.

Meryem’in parayla pulla işi olmadığını Muhteşem Yüzyıl’ı zirvedeyken bırakıp gitmesiyle anlamıştık. Şanı şöhreti burada bırakıp Berlin’de bir doktorun yanında asistanlık yapmak için iş başvurusunda bulunmuştu. Meryem’i tanıyanlar “para hesabı bilmez, eli çok açık” diyor. Maddiyata fazla önem vermeyen Meryem’in hayatında abisinin olması büyük şans.


Foto Galeri için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: