Meryem Uzerli'nin yeni imajı!

Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem karakteriyle tanınan Meryem Uzerli, rol alacağı 'Kovan' filmi için saçlarını siyaha boyattı. Sosyal medya hesabından yeni imajını paylaşan Uzerli'yi hayranları beğenmedi.

Magazin

Meryem Uzerli'nin yeni imajı! Alman asıllı güzel oyuncu yeni filmi için kamera karşısına geçeceğini yeni imajıyla Instagram hesabından duyurdu. Meryem Uzerli'nin saçlarını siyaha boyatması takipçilerinin hoşuna gitmedi. Hayranları Uzerli'nin paylaşımına "Siyah sana yakışmamış eski haline dön" şeklinde yorum yaptı.

Güzel oyuncu, bir çok projede oyunculuktaki yeteneğiyle göz doldurmasına karşılık bir zamanlar rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra tıpta 'Tükenmişlik Sendromu' adıyla geçen hastalıkla mücadele etmişti. Meryem Uzerli'nin paylaştığı son poz da saçlarını siyaha boyatması ise hayranlarına 'bunalıma mı girdi?' dedirtti.

Meryem Uzerli sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı yeni imajıyla yeni filminin müjdesini vererek hayranları rahat bir nefes aldı.


Meryem Uzerli'nin yeni projesi belli oldu!

Meryem Uzerli'nin yeni projesi belli oldu!Meryem Uzerli'nin büyük değişimi!

Meryem Uzerli'nin büyük değişimi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: