Meryem'e mi Nancy'e mi daha çok yakıştı?

(DHA)- ORTADOĞU’nun en büyük yayın kuruluşu MBC, Türkiye’de ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde ‘Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli ile birçok uluslar arası ödülün sahibi, Birleşmiş Milletler’e bağlı UNICEF’in iyi niyet elçisi, Lübnanlı ünlü şarkıcı Nancy Nabil Ajram’ın aynı kıyafetli fotoğraflarını yayınlayarak "Hangisine daha yakıştı" diye sordu.

Magazin

Meryem'e mi Nancy'e mi daha çok yakıştı? Ortadoğu, Avrupa ve ABD’ye yönelik yayın yapan, Türk sanatçı ve dizilerine ayrı önem veren MBC Grubu’nun Twitter hesabında Meryem Uzerli ile Arap dünyasında alanında '1 numara' kabul edilen Nancy Nabil Ajram’ın üzerlerinde aynı renk ve modeldeki kıyafet bulunan fotoğrafları yan yana kullanılırken, "En fazla hangisine yakıştı?" diye sordu. Kanalın takipçilerinden 65’i fotoğrafları ‘Favori’ listesine eklerken, 25’i de ‘Retweet’leyerek, kendi takipçileri ile paylaştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: