Mesut Akusta ve Şafak Özbir mutluluğa "Evet" dediler!

"Karagül" dizisinde Kendal'ı usta oyuncu Mesut Akutsa 4 buçuk yıldır birlikte olduğu sunucu Esra Erol’un görümcesi Şafak Özbir ile önceki akşam Kavacık’ta bulunan otelde dünya evine girdi.

Sosyete

Mesut Akusta ve Şafak Özbir mutluluğa "Evet" dediler! 400 davetlinin katıldığı düğünde çiftin nikahını Esenler Belediyesi evlendirme dairesinin nikah şefi Musa Erguvan kıyarken, nikah şahitliklerini yapımcı Şükrü Avşar ile Saadet Karakaş yaptı. Gelin Şafak Özbir’in gelinliği İspanyol Pronovias, Mesut Akusta’nın damatlığı ise Levon Kordonciyan imzasını taşıyordu. Gelin Şafak Özbir ve damat Mesut Akusta ve Özbir çifti,nikah öncesi mutluluklarını gazeteciler ile paylaştılar.


Gazetecilere poz veren çift, sonrasında soruları yanıtladılar. Çift, ‘’ Çok heyecanlıyız. Gelen misafirlerimize ve bu özel günde yanımızda olan herkese çok teşekkür ederiz’’ dediler. Dizinin final yaptığına da değinen Akusta, ‘’Diziyi bitirdik. Final yaptık ama yeni bir proje var. Önceliğimiz biraz tatil yapmak ve dinlenmek’’ dedi. Gazetecilerin kayınçosu Ali Özbir'in "Bize Kendal'lık sökmez" sözleri hatırlatılan Akutsa, "Doğru demiş o bir karakter ama ne yapacağı belli olmaz.11 tane leşi var’’ diyerek esprili bir yanıt verdi. Dışarıda Kendal Ağa’ya olan tepkileri de dile getiren oyuncu şunları söyledi:

"Kendal’ın 7’den 70’e bir hayran kitlesi oldu. Hem nefret ediyorlar hem de anneler, teyzeler ve çocuklar da bir şekilde sevdiler. Dışarı da Kendal’ı sevdirmeyi başardık.’’


Çift daha sonra nikahın kıyılacağı salona geçti.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: