Mesut Özil'in sevgilisi Mandy Capristo, Özil'i sildi!

Mesut Özil'in sevgilisi Mandy Capristo, Mesut özil'i Instagram sayfasından sildi.

Diğer Haberler

Mesut Özil'in sevgilisi Mandy Capristo, Özil'i sildi! Alman milli takımı ve Arsenal forması giyen Mesut Özil, İstanbul tatilinde geccelerde görüntülenmişti. Bu olay sonrası Mesut Özil'in Alman şarkıcı sevgilisi Mandy Capristo, yıldız futbolcuyu Instagram’da takipten çıkardı.


Mesut Özil ayakta duramadı!

Mesut Özil ayakta duramadı!Four Seasons Hotel'in gecceliği 9 bin liralık kral dairesinde konaklayan Özil, eğlence için de kesenin ağzını açmıştı. Her gecce farklı bir mekanda eğlenen Özil, kendisine eşlik eden 15 kişilik arkadaş grubu için iki adet VIP minibüs tuttu.


Mesut Özil İstanbul'da geccelerinde!

Mesut Özil İstanbul'da geccelerinde!İlk geldiği gecce sarışın bir güzelle görüntülenen Özil, önceki gün ise alkolü fazla kaçırması nedeniyle arkadaşlarının yardımıyla mekandan çıkmıştı.


Amine Gülşe: Mesut eski sevgilisiyle...

Amine Gülşe: Mesut eski sevgilisiyle...Daha önce Özil'in bu tarz davranışları sebebiyle sevgilisi Mandy Capristo ayrılık kararı almış ancak Özil'in gönlünü almasıyla ilişkisine devam etmeye karar vermişti. Capristo'nun Özil'i takipten çıkarması çiftin bu defa kesin olarak ayrılacağı yönünde yorumlandı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kaynak:ntv.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: