MESUT YAR YAZDI!

Posta Gazetesi televizyon eleştirmeni Mesut Yar, bugünkü köşesinde "Ali ile Ayşe" isimli programla ilgili ilginç bir yazı kaleme aldı. Mesut Yar'a göre Ayşe Özyılmazel gelen eleştirilen yüzünden programdan ayrılıyor..

Magazin

MESUT YAR YAZDI! İşte Mesut Yar'ın o yazısı;

Zuhal fedakarlık yapar mı? Alişan Star TV’de Ayşe Özyılmazel ile yaptığı programda ayakta kalan taraf oldu. Çok eleştiri aldığı için sıkılan, eh doğal olarak da sıkıntıya gelemeyen Ayşe ay sonunda programdan ayrılıyor.

Alişan biraz bu işlerin kurdu oldu. Kuşak programlarından dizilere kadar ekranda hemen her işi yaptı. Televizyonculuğu birçoğundan iyi biliyor. Dolayısıyla olduğu yeri hak ediyor... Ediyor da, ille de bir partneri olacaksa genel yükü Alişan’ın üzerinden biraz almalı değil mi? Belki de bu yüzden Star TV kadroya katacağı yeni ismi Zuhal Topal olarak düşünüyor...

Zuhal de oyunculuktan televizyonculuğa “sağlam” geçiş yapanlardan. Ama ne bileyim hep daha özgür işlerde oldu. İkili meselesi zordur, egonu törpülemek, ortak bir kader yaratmak durumundasın... Zuhal gibi bireysel başarısını kanıtlamış bir isim bu fedakarlığı yapar mı; ondan emin değilim işte!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: