METE VE CEMİLE'DEN SON TÜYOLAR!

Yıldız Teknik üniversitesi öğrencileri 2010 yılının yıldızları ödülleri, en iyi dizi ödülünü Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi aldı.

Magazin

METE VE CEMİLE'DEN SON TÜYOLAR! Yıldız Teknik üniversitesi öğrencileri 2010 yılının yıldızları ödülleri, en iyi dizi ödülünü Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi aldı.

Ödülü almak için dizinin cefaker annesi Cemile rolünde ki Ayça Bingöl ve dizinin haşin Mete'si Aras Bulut diziyi temsilen katıldı. Dizide ki asık suratlarının aksine ödül almanın mutluluğu yüzlerine yansıyan oyuncu ödül sayesinde çok keyifli olduklarını söyledi. Dizinin başarısını kadroyu oluşturan yapımcıları Zeynep Günay Tan olduğunu söylediler.

Mete ile babası Ali Kaptan arasında geçen tepki toplayan diyalogların çok gerçekçi olduğunu söyleyen oyuncular, aynı zaman da dizi hakkında da tüyolar verdi. Dizinin Cemile'si Ayça Bingöl bundan sonra ki bölümlerin sırf Cemile'nin çocuklarına dört elle sarılışını ve direnişinin anlatılacağını söyleyen Bingöl, en sonunda Cemile'nin kazanacağını söyledi. Ünlü komedyen Hayrettin'in skeclerinde Mete'yi kullanmasına hiç kızmadığını aksine ekipçe gülerek ve beğenerek izlediklerini itiraf etti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: