METİN BENİM HAYAT PARTNERİM GİBİ OLDU

Metin Şentürk ile TRT'de birlikte program yapan Doğa Rutkay, ekran partnerini yere göğe sığdıramadı.

Magazin

METİN BENİM HAYAT PARTNERİM GİBİ OLDU CNNTURK'te Saba Tümer'in programına konuk olan Doğa Rutkay, engelliler için çeşitli projelerde yer aldıklarını ifade etti.

Metin Şentürk'ün kendini engelliler için adayan bir insan olduğunu anlatan Doğa Rutkay, Şentürk'ün bazen gözlerinin görmediğini dahi unuttuğunu söyledi.

İki yıl önce birlikte program yapmaya başladıklarında Şentürk'ün eşinin "Doğa, bak beraber program yapıyorsunuz, bir ara boş bulunursun ve onun gördüğünü zannedersin, dikkat et" dediğini anlatan Doğa Rutkay, "Hakikaten de öyle. Bayağı böyle gidip 'Metin bugün nasıl olmuşum?' diye elbisemi falan gösteriyordum. Yani o kadar, benim hayat partnerim gibi birşey oldu. Herşeyimi anlatıyorum. Çok seviyorum onu" diye konuştu.

"Herkesin hayatında bir Metin olmalı. O öyle bir adam. Süper bir adam" şeklinde konuşan Doğa Rutkay, yeni bir program isteğini de dile getirdi.

Ancak daha önce tek başına yaptığı program tarzında bir program yapmak yerine içinde sosyal sorumluluk projeleri olabilecek bir tarz istediğini söyledi.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: