Metin Hara, Adriana Lima ile böyle tanışmış!

Metin Hara, Adriana Lima ile tanışma hikayesini Gülben Ergen'e verdiği röportajda anlatmıştı.

Magazin

Metin Hara, Adriana Lima ile böyle tanışmış! Adriana Lima- Metin Hara aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü. Metin Hara bu aşk gündeme gelmeden önce Adriana Lima ile nasıl tanıştığını Hürriyet yazarı Gülben Ergen'e böyle anlatmıştı.

Adriana Lima Instagram’da senin kitabını ve birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafı paylaşmış. Nereden tanışıyorsunuz?

Yaklaşık 2 senedir sürekli Los Angeles’a gidiyorum. Ne yapıyorum biliyor musun? Hollywood yıldızlarıyla çalışabilmek, bu kitapları İngilizceye çevirebilmek ve dünyaya yayabilmek için çabalıyorum. Mesela gidip bir karavanın önünde 4 buçuk saat sırt çantamla bekliyorum. Ola ki o yıldız beni kabul eder, onunla seans yapar, derdimi anlatabilirim diye.

Bir tane menajer “Böyle binlerce teklif geliyor. Sen önce benim kuaförüme git” dedi. Ben kuaföre gittim. Kuaföre seans yaptım. Kuaför dedi ki “Ortağıma git”. Gittim ortağına seans yaptım. Ortağı annesine yolladı, ona da gittim. Benimle herkes dalga geçiyor. Bavul ticareti yapar gibi 40 tane kitabı bastırıyordum Türkiye’de. İngilizceye çevirip orada sokakta insanlara veriyordum. Sonra soruyordum “İngilizcesini beğendin mi? Anlamakta zorlandın mı” diye. Ve ne oldu biliyor musun? Üçüncü gidişimde Hollywood yıldızlarından birine ulaştım.

Kime?
- İsmini vermeyeyim ama bir şovun hostu. Bir rapçi müzisyen de duydu. Sonra çok tanınan bir dizi oyuncusu. Şu anda genç neslin takip ettiği bir kadına...

Adriana Lima ile nasıl tanıştınız?
- Adriana’ya da ulaşmaya çalışmıştık ama kolay değil böyle şeyler biliyorsun. Adriana’ya benden bahsetmişler. Geçenlerde bir iş için Türkiye’ye gelen Adriana “Metin İstanbul’da mı, onu görmek istiyorum” demiş.

Peki, nasıl buldun?
- O kadar ilginç bir insan ki. Mesela lobiye inip beni karşıladı. Kitabımı imzalayıp verdim. Bana geçen hafta “Yıldızlardan gelen dostum nasılsın” diye mesaj attı. “Senin bütün dünyanın tanıması lazım ve bunun için ben arkandayım” dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: hürriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: