Metin Hara hayrete düşürdü!

"Sence iyilik ne zaman kazanacak?" söylemiyle yola çıkan ve bu konuda iki yeni kitap hazırlayan Metin Hara, Habertürk TV'den Oylum Talu'ya konuk oldu. Adriana Lima ile aşk yaşayan Metin Hara, özel hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalarla hayrete düşürdü.

Magazin

Metin Hara hayrete düşürdü! Geçtiğimiz yaz ayından beri dünyaca ünlü top model Adriana Lima ile birlikte olan Metin Hara, özel hayatına dair bilinmeyenleri anlattı.

Metin Hara: Adriana annemin elini öptü!

Metin Hara: Adriana annemin elini öptü!Metin Hara, Adriana Lima ile olan ilişkisiyle alakalı olarak, "Çıkan bazı haberler üzüyor. Bir bakıyoruz Adriana ile ayrılıyoruz. Bir bakıyoruz Adriana hamile... Bir kez bile ayrılmadık, Adriana hamile de kalmadı. İlişkimizi basından takip ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Adriana Lima: Sen benim kralımsın!

Adriana Lima: Sen benim kralımsın!Yazar ayrıca, "Hukuken ve güvenlik adına öyle şeyler yaşadık ki... Bunları hiç paylaşmadık" ifadelerini kullanırken, "Evimize girildi. Kapılar zorlandı, arabalarımıza çarpıldı" dedi.

Hara ayrıca sevgilisinin kendisine yaptığı bir jesti de açıkladı. Metin Hara, "Ben Amerika'ya gidecektim, Adriana beni almak için Türkiye'ye geldi, onunla el ele uyuyalım diye" ifadelerini kullandı.

Amerika'da daha rahat olduklarını söyleyen Metin Hara, sözlerini şöyle sürdürdü: Türkiye'ye geldiğinde göz önünde pek olmak istemiyoruz. O yüzden Adriana genellikle otelde kalıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: