Metin Hara'dan ayrılık açıklaması!

Geçtiğimiz yaz aylarında başlayan Metin Hara ve Adriana Lima aşkının bittiği konuşuluyordu. Ünlü yazar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ilişkilerinin devam ettiğini söyledi. Hara ayrıca Türk medyasından da şikayet etti.

Magazin

Metin Hara'dan ayrılık açıklaması! İşte Metin Hara'nın o paylaşımı:

Başından beri kadına/insana karşı şiddetin tam karşısında yer aldım. Dilim döndüğünce, kalbim el verdiğince... Şiddet aslında bir anda kurşun olup saplanmıyor insanın kalbine... Önce iç savaşla başlıyor. Kendiyle kavga eden kişi dışarıdakine savaş açıyor. Yaklaşık 6 aydır birlikte olduğum kişi ve benim adıma "akıl almaz" komplo teorilerinden, insanın itibarını namusunu zedeleyecek iddialardan dolayı üzücü bir şekilde zorbalık yaşamaktayız. Ben benim adıma yapılmış gerçeği yansıtmayan, beni olduğumdan başka biri gibi göstermeye çalışan art niyetli çabaları sessizlikle izlemekteyim. Ama her şeyden önce canım kadar sevdiğim bu kişi ve benim adıma yabancı basında gayet makul/destekleyici haberler yapılırken bir zamanlar hoşgörünün diyarı olan, Yunus'a, Mevlana'ya ev sahipliği yapmış topraklarda bu şekilde bir tavrın yanımdaki kişiye ve bana haksızlık olduğunu düşünüyorum.(Kendisinin bütün dünyanın önünde Türkiyede yapılan haberlerin başından beri doğruyu yansıtmadığı konusunda paylaşım yaptığını hatırlatırım.)Zaman içerisinde bakıldığında yaratılan senaryoların (aldatma, demeç, ayrilik, proje, tv programı vs...) neredeyse hepsinin gerçek dışı olduğu kanıtlanmasına rağmen hala bu tutumun devam etmesi oldukça düşündürücü...

Adriana Lima'nın mutfak paylaşımı olay oldu!

Adriana Lima'nın mutfak paylaşımı olay oldu!Şu anda Amerika'dayım. Saat sabaha karşı 5... Ben bir iyilik projesi üzerinde çalışıyorum. Türkiye'de nasıl bir demeç vermişim olmayan bir kurgu üzerine? Ayrılık yok ki demeç verilmiş olsun... Başından beri de olmadı ki... Şu anda iki dünya güzeli kızın ve hayatımı paylaştığım kişinin mutluluğu benim adıma her şeyden önemli... Her şey onların bir gülümsemesi çalınmasın diye... Bu tarz gerçek dışı iddialara ve kötü niyetli çalışmalara karşı hukuki önlemler alacağımı üzülerek belirtmek istiyorum. Bu konuda basından dürüstlüğü ve vicdanı ilke edinmiş kişilere başarılar dilerim.

Adriana Lima'dan 'sihirli' öpücük!

Adriana Lima'dan 'sihirli' öpücük!Her birinizden rica ediyorum... Başından beri...
Sadece "mutluluk" dileseniz...
Daha güzel olmaz mıydı her şey?
Sen de aşık olsan
Biz de senin adına mutlu olsak... Anadolu'da güzel bir laf vardır "kabın içerisinde ne varsa dışarıya o taşar."

2018'de her birinizin kalbi kadar güzel bir yıl yaşaması dileğiyle... Ne olursa olsun sonunda aşk kazanacak...

Adriana Lima: Tam 5 ay önce sevgiliyi seçtim!

Adriana Lima: Tam 5 ay önce sevgiliyi seçtim!
Adriana Lima var, Metin Hara yok!

Adriana Lima var, Metin Hara yok!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: