Metin Hara'dan Adriana Lima'ya evlilik teklifi

Beşiktaş'ın yeni kalecisi Loris Karius, Türk yazar Metin Hara'yla ayrıldığı iddia edilen Adriana Lima'yı takibe aldı. Lima da takibe takiple karşılık verdi. Bu durum Metin Hara'yı harekete geçirdi.

Magazin

Metin Hara'dan Adriana Lima'ya evlilik teklifi Geçtiğimiz hafta Metin Hara ile Adriana Lima'nın ayrıldığı haberleri gündeme gelmişti. Metin Hara iddiaları yalanlamış ve “Ayrılmadık. Yakında Amerika'ya gideceğim ve iki ay boyunca Miami'de birlikte olacağız.” demişti. Ancak Adriana Lima, Instagram hesabından Metin Hara ile olan tüm fotoğraflarını sildi. Sadece tek bir fotoğrafı bıraktı.

Metin Hara

Metin Hara "Ayrılık yok" demişti, Adriana Lima sildi!Güzel manken geçtiğimiz günlerde de çapkınlıklarıyla konuşulan Beşiktaş'ın kalecisi Loris Karius'u takibe aldı. Bu durum Metin Hara'yı harekete geçirdi. Hara yarın Miami'ye uçacak. 2. Sayfa'nın iddiasına göre de Adriana Lima'ya çok özel bir hediye götürecek. Metin Hara, ünlü modacı ve tasarımcı Özlem Süer'e özel olarak tasarlattığı gelin tacıyla birlikte Lima'nın yanına gidecek ve iddiaya göre dünyaca ünlü mankene evlilik teklifi edecek.

Adriana Lima'dan evlilik itirafı!

Adriana Lima'dan evlilik itirafı!Gürgen Öz, Metin Hara'yı Ti'ye aldı!

Gürgen Öz, Metin Hara'yı Ti'ye aldı!Adriana Lima ile Metin Hara evleniyor mu?

Adriana Lima ile Metin Hara evleniyor mu?

Bunlarda ilginizi çekebilir: