Metin Hara ayar verdi!

Adriana Lima ile yaşadığı aşk ile sıkça gündeme gelen Türk yazar Metin Hara, Instagram hesabında yaptığı paylaşıma yorum yazan takipçisine ayar verdi.

Magazin

Metin Hara ayar verdi! Yaşadıkları aşkla yaza damgasını vuran Victoria's Secret meleği Brezilyalı top model Adriana Lima ile Türk yazar sevgilisi Metin Hara, Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Bir müzik kutusu ve şiirle dünyanın en çok kazanan mankeni Adriana Lima'nın kalbini çalan Metin Hara, "Gerçek bir ilişkide aşıklar birbirlerini bütün sıfatlarından soymakla yükümlüdür. Bütün yargılar aşkla eriyene kadar... Ta ki "aşk"ı göğüs kafesinden özgürleştirinceye kadar... " paylaşımda bulundu.

Metin Hara ve Adriana Lima cephesinde neler oluyor?

Metin Hara ve Adriana Lima cephesinde neler oluyor?Hara'nın paylaşımına bir takipçisi, "Abi bir şey soracağım kadınları tavlama diye bir kitap yaz tamam mı milyonlar satmazsa adam değilim" yazdı.

Adriana Lima ile Metin Hara evleniyor mu?

Adriana Lima ile Metin Hara evleniyor mu?Takipçisinin bu yazdığına tepki gösteren Metin Hara, "Bu konu başlığı benim ne yaşam felsefeme ne de verdiğim mesaja uygun değildir guzel dostum. Ama hepimizin birlikte atabileceği adımlar, emek vermesi gereken alanlar var diye düşünüyorum. Erkekler: Kadınları "tavlanacak" mahluklar olarak görmek yerine kendimizi aşka layık olmaya adamak ilk adım olabilir... Kadınlar: Birbirlerine kadınlıkları üzerinden zorbalık yapmayı bırakabilir. Bu şekilde hep birlikte kadınlara "sahip olmak" yerine toplumsal olarak kadına şiddeti azaltmaya emek verebiliriz. Sevgiler dostum... diyerek inceden ayar verdi.

İşte Metin Hara'nın o paylaşımı...


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: