Metin Hara'ya Adriana Lima torpili!

Adriana Lima-Metin Hara aşkı başladığı günden beri magazin gündeminden düşmüyor. En son Adriana Lima'nın Metin Hara için görüşme yapması 'aşk torpili' olarak yorumlandı.

Magazin

Metin Hara'ya Adriana Lima torpili! Adriana Lima aşkı, Türk yazar Metin Hara’ya uğurlu geldi. Victoria’s Secret modeli, ABD’de program yapmak isteyen sevgilisini önceki gün New York’ta tanıdığı yapımcılarla tanıştırıp Metin Hara’nın kariyeri için ‘aşk torpili’ yaptı.

Metin Hara'dan Adriana Lima'ya:

Metin Hara'dan Adriana Lima'ya: "Aşık olduğum kadınla..."Victoria's Secret meleği Adriana Lima, Metin Hara'yı dünyaya tanıtmak için kolları sıvadı. Brezilyalı model, daha önce ABD'de program yapmak için yapımcılarla görüşen aşkını önceki akşam yakın dostlarıyla tanıştırdı.

37'lik Melek Adriana Lima!

37'lik Melek Adriana Lima!İkili, New York'ta ABD'li yapımcı Matt Higgins'in ev sahipliğindeki bir partiye katıldı. Aşkı sayesinde ünlü yapımcılarla sohbet eden Metin Hara, Türkiye'de verdiği kişisel gelişim seminerlerini ABD'deki TV kanallarına da taşımayı hedefliyor. (Kaynak: takvim.com.tr)

Adriana Lima’dan 'her şey yolunda' pozu!

Adriana Lima’dan 'her şey yolunda' pozu!Adriana Lima, Metin Hara'nın ailesini evinde ağırladı!

Adriana Lima, Metin Hara'nın ailesini evinde ağırladı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: