Metin Hara'ya şok: Tamamen fos!

Adriana Lima ile ayrıldıkları konuşulan Metin Hara'ya bir şok daha...

Magazin

Metin Hara'ya şok: Tamamen fos! Adana'da yaşayan Yeliz Yeşilmen önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Yılan derisi çizmeleri dikkat çeken Yeşilmen'in hedefinde Metin Hara vardı. Çok satan kitapları okuduğunu anlatan Yeliz Yeşilmen şöyle konuştu:

Metin Hara'dan Adriana Lima'ya evlilik teklifi

Metin Hara'dan Adriana Lima'ya evlilik teklifi"Çok satan kitaplar okudum, reklamına kanıp alıyorsunuz, tamamen fos! Artık ben de yazacağım, hele bazı kıtalar var inanın çocuk kitapları ve hikayeleri romanları bile daha öğretici. Mesela Metin Hara'nın ilk kitabı; bana biri anlatsın bu kitap neyi anlatıyor? 'Gittim pencereyi açtım, temiz hava soludum, vitaminimi aldım' diye diye gidiyor. Hiçbir şey anlamadım, reklamcılar kitap dünyasını ele geçirmiş, o kadar boş kitap var ki, hiç anlamıyorum. İnanın çocuk hikaye kitapları bile daha öğretici, 'çok satanlar' diye alıyorsun tamamen boş, Adriana Lima sayesinde tanıdım para verip aldım, ama hata ettim."

Metin Hara

Metin Hara "Ayrılık yok" demişti, Adriana Lima sildi!
Adriana Lima'dan evlilik itirafı!

Adriana Lima'dan evlilik itirafı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: