METİN YILDIZ YİNE ÇAPKINLIK TURUNDA!

Metin Yıldız şimdi de sosyetenin uğrak yeri olan bir gecce kulübünde, yeni sevgilisiyle sabaha kadar sarmaş dolaş eğlendi. Metin Yıldız’ın yeni sevgilisi, Gayrettepe’deki mekanda saatlerce ünlü oyuncunun kucağında dans etti…

Magazin

METİN YILDIZ YİNE ÇAPKINLIK TURUNDA! Etraftakilerin meraklı bakışlarına aldırmayan ünlü oyuncu, genç sevgilisiyle sabaha kadar çılgınca eğlenirken, gecede yaşananları sadece TNT’nin “Kırmızı Halı” kameraları görüntüledi.


Evli ve iki çocuk babası Metin Yıldız, kendisini görüntüleyen “Kırmızı Halı” kameraları karşısında çok rahattı… Etrafa gülücükler dağıtan ünlü oyuncunun, o anlarda dünya umrunda değildi.

Daha önce eşine şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme gelen ve yasak aşkıyla dudak dudağa yakalanan Metin Yıldız’ın bu görüntülerine, eşi Elvan Yıldız’ın ne diyeceği şimdiden merak konusu oldu… Çünkü Metin Yıldız ve Elvan Yıldız’ın evliliği hala devam ediyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: