METİN YILDIZ'DAN 'DAYAK' HABERLERİNE AÇIKLAMA!

atv ekranlarında yayınlanan "Süreç Film" imzalı Alemin Kıralı dizisinde Kubat karakterini canlandıran ünlü oyuncu Metin Yıldız, medyada yeralan “eşini dövdüğü, darp ettiği”ni belirten haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Magazin

METİN YILDIZ'DAN 'DAYAK' HABERLERİNE AÇIKLAMA! Yıldız’ın önceki akşam yaşananlarla ilgili açıklaması şöyle:

"Elvan Yıldız ile 4 sene süren evliliğimizi geçtiğimiz günlerde noktalamaya karar verdik.. Son dönemi oldukça sıkıntılı geçen bu birlikteliği iki yaşındaki kızımız şimal için bu kadar sıkıntılı bir sürece soktuk aslında.. Her birbirini seven ve yuva kurmak isteyen çift gibi evlendik ve her medeni insan gibi yürütemeyeceğimizi anladığımızda karşılıklı olarak boşanma kararı aldık.. Birbirimizi hala seviyor olmak evliliğin olumlu koşullarda yürümesini sağlamıyordu maalesef.. Kızımız için de olsa bir araya gelmemiz ve bundan sonra da sıklıkla bir araya geleceğimiz kaçınılmazdır..

Geçtiğimiz akşam yine beraber dışarıya çıktık kızımızla oynadık, güldük, eğlendik.. Karaköy’de gittiğimiz bir restoranda ortak arkadaşlarımızla hoşça vakit geçirdik ve gayet pozitif bir şekilde evimize döndük.. Alkolün de vermiş olduğu etkiyle duygusallaştık ve birbirimizi suçlayan, bazen hakarete varan sözler sarf ettik birbirimize.. O anda Elvan çok şiddetli bir sinir krizi geçirdi ve bu ilk değildi. O anda tek yaptığım, yapabileceğim kendisine zarar vermesini engellemeye çalışmaktı ki, öyle de yaptım.. Elvan kendine zarar veriyor ve yerlere atıyordu, tamamen bilinçsizdi ve alkollüydü.. Üstelik kullandığı antidepresanlar da ona bu etkiyi yapabiliyordu alkol aldığında.. Herhangi bir dayak, vurma, darp, şiddet söz konusu bile olmadı.. Gecce yarısıydı ve seslerimiz yüksekti..Çıkan gürültü neticesinde komşular ihbar etmiş olacak ki polisler geldiler ve karakola gittik. Elvan itiraz etti ancak ben ikna ettim onu. Hava alır sakinleşir, kendine gelir diye düşündüm.. Karakolda rutin işlemler yapıldı ve sabah eve döndük. İkimiz de sakinleşmiştik ve birer kahve içip bir daha bunun yaşanmaması için yine birbirimize söz verip uzlaşmış bir şekilde ayrıldık.. Durum bundan ibarettir.. Basında yeralan eşime dayak attığım, darp iddiaları asılsızdır ve gerçeği yansıtmamaktadır.
Saygılarımla
Metin Yıldız"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: