METİN YILDIZ'IN BOŞANMA NEDENİ ORTAYA ÇIKTI!

Son dönemde “Alemin Kıralı” dizisinde canlandırdığı eşini döven Kubat karakteriyle dikkatleri üzerine çeken BKM Mutfak’ın oyuncusu Metin Yıldız, eşinden boşanmaya hazırlanıyor

Magazin

METİN YILDIZ'IN BOŞANMA NEDENİ ORTAYA ÇIKTI! “Çok Güzel Hareketler Bunlar” programında yaptığı Mehmet Ali Birand ve Michael Jackson taklitleriyle hafızalara kazınan oyuncunun eşi Elvan Yıldız’ın kıskançlıklarından yorulduğu için boşanma kararı aldığı belirtildi. 2 yaşında Şimal isminde kızları olan çiftin son dönemde sık sık kavga ettiği de kulaktan kulağa yayılıyordu. İddiaya göre Yıldız, geçen aylarda kendisini “Alemin Kıralı”nın setinde ziyaret eden eşiyle tartışmış ve öfkesine hakim olamayınca da eşine tokat atmıştı. Son dönemde aralarının iyice gerildiğini yakın çevresine de itiraf eden Yıldız’ın “Çok uğraştık ama maalesef evliliğimizi 2 yaşındaki çocuğumuza rağmen yürütemiyoruz. Eşimin gereksiz kıskançlıklarından dolayı sürekli kavga ediyoruz, boşanıyorum” dediği ifade edildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: