METROBÜSÜ YOLCULAR İTTİ

Magazin

METROBÜSÜ YOLCULAR İTTİ Avcılar İstasyonu'ndaki yolcular, geçen cumartesi günü Topkapı'ya gitmek üzere metrobüse bindi. Metrobüs saat 14.30 sıralarında hareket etti ancak daha 2 metre gidemeden arızalanınca bütün yolcular inmek zorunda kaldı. Bu sırada sürücü ile istasyondaki bazı görevliler, yolculardan metrobüsü itmeleri için yardım istedi.


Yaklaşık 30 yolcu arkadan ve yandan metrobüsü itti. Fakat bütün gayretlere rağmen metrobüs çalışmadı. Yolculardan biri olan ve web tasarım şirketi sahibi Erhan Silgan, yolcuların metrobüsü ittiği anı yanında taşıdığı fotoğraf makinesiyle çekti. Fotoğraf çektiğini gören görevlilerin kendisini uyardığını söyleyen Erhan Silgan, “Bana, 'artık basına yetiştirirsin' dediler. Ben de çekindiğim için daha fazla çekmedim. Parasını verip bindiği aracı itmek zorunda kalmak, hangi akla mantığa uyar?” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: