Mevlüt Tezel yazdı: "Acun Ilıcalı pişman mısın?"

Papağana yaptığı işkenceyle Türkiye'nin gündemine oturan Murat Özdemir akıl hastanesine yatırıldı. Günaydın yazarı Mevlüt Tezel de konuyla ilgili bir yazı kaleme aldı. Tezel yazısında Özdemir'i ekrana çıkaran Acun Ilıcalı'ya seslendi ve "Pişman mısın?" diye sordu.

Magazin

Mevlüt Tezel yazdı: "Acun Ilıcalı pişman mısın?" MasterChef isimli yarışma programından diskalifiye edilen ve bir papağana yaptığı akıl almaz işkenceyi Instagram hesabında yayınladıktan sonra Türkiye'nin gündemine oturan Murat Özdemir adliyeye sevk edilmişti.

Ters kelepçeli olarak adliye binasına getirilen Özdemir'e "hayvana eziyetten" işlem yapıldı ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilmesine karar verildi.

Murat Özdemir için karar belli oldu!

Murat Özdemir için karar belli oldu!Akıl hastanesine götürülen Özdemir'in 21 gün burada yatacağı öğrenildi.

Türkiye'nin gündemine oturan bu konuyla ilgili Günaydın'dan Mevlüt Tezel bir yazı kaleme aldı. Tezel yazısında Özdemir'i ekrana çıkaran Acun Ilıcalı'ya seslendi ve "Pişman mısın?" diye sordu.

Murat Özdemir'in skandal videoları ortaya çıktı!

Murat Özdemir'in skandal videoları ortaya çıktı!İşte o yazı....

Adını, TV8'de yayınlanan 'Yemekteyiz' ve 'MasterChef' yarışmalarıyla duyuran Murat Özdemir'in, papağanına işkence yaparken çektiği video Türkiye'yi ayağa kaldırdı.

Özdemir'in aylar önce katıldığı 'Yemekteyiz' yarışmasında da zavallı papağan yardım istiyormuş ama biz bunu yeni öğrendik. Programdan Twitter'a düşen görüntülerde Özdemir, papağana azıcık yaklaşsa zavallı hayvan çığlıklar atıyor. Programın diğer yarışmacısı "Neden böyle bağırıyor?" diye sorduğunda Özdemir, "Beni sevmiyor da ondan" diyor.

Sahibini sevmeyen hayvan mı olur? Sahibi, Özdemir gibi sadist birisiyse elbette olur. Bu psikopat demek ki uzun süreden beri zavallı hayvana eziyet ediyormuş.

Bu köşede, reyting getirsin diye nerde arıza bir insan varsa yarışma ve reality şovlarda ekrana çıkartıldığını defalarca yazdık. Bu sözde TV yıldızları; garip davranışları ve çıkardıkları kavgalarla yapımcılara çuvalla para kazandırırken, Türk insanının psikolojisi bozdular.

Türk halkı; 'Biz Evleniyoruz'da bardağa kafa atan Caner Toygar, 'Survivor'ın psikopatları Taner Tolga Tarlacı gibi birçok psikolojik sorun yaşayan insanı izleme şanssızlığını yaşadı. RTÜK, asıl Türk insanının psikolojisini bozan bu programları mercek altına almalı.

Acun Ilıcalı, Murat Özdemir'i izlerken ne düşünüyor acaba? Acun, Özdemir'in 'uyuşturucu', 'aile içi şiddet' ve 'mala zarar vermek' suçlarından beş ayrı kaydının bulunduğunu bilmiyor muydu?

Başta Acun olmak üzere psikopatları ekrana çıkaran bütün yapımcılara soruyorum; hiç pişmanlık duyuyor musunuz?

Murat Özdemir akıl hastanesine sevk edildi!

Murat Özdemir akıl hastanesine sevk edildi!Murat Özdemir'in işkence yaptığı papağan tedavi altına alındı!

Murat Özdemir'in işkence yaptığı papağan tedavi altına alındı!Murat Özdemir’in ifadesi ortaya çıktı

Murat Özdemir’in ifadesi ortaya çıktıMasterChef Murat Özdemir serbest bırakıldı, tekrar gözaltına alındı!

MasterChef Murat Özdemir serbest bırakıldı, tekrar gözaltına alındı!Yeşim Salkım: Reyting sevdanız başınıza çok iş açacak!

Yeşim Salkım: Reyting sevdanız başınıza çok iş açacak!

Bunlarda ilginizi çekebilir: