MEZARI BAŞINDA ANILDI!

ÇILGIN SÖZ YAZARI AYSEL GÜREL, ÖLÜMÜNÜN 40. GÜNÜNDE MEZARI BAŞINDA ANILDI.. MÜJDE VE MEHTAP AR ANMA TÖRENİNDE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU..

Magazin

MEZARI BAŞINDA ANILDI! AKciğer kanseri nedeniyle 40 gün önce aramızdan ayrılan söz yazarı Aysel Gürel, bugün Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki mezarı başında anıldı..

Aysel Gürel'in ölümünün 40. günü için Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Şişli'den dolmuş kaldırdı.. Müjde ve Mehtap Ar'ın gözyaşlarına boğulduğu anma törenine Zerrin Özer, Reyhan Karaca, Nur Sürer ve eşi Sarp Kuray, Aysel Gürel'in manevi oğlu İlker Özdemir, Atilla Atasoy ve Avukat Edip Önder katıldı..

Aysel Gürel'in ölmeden önce çektiği son reklam filminde kendisine eşlik eden Aysun Kayacı ve Gürel'in yakın dostu Sezen Aksu'nun anma törenine katılmaması ise dikkat çekti..

Mezar başında okunan duadan sonra Aysel Gürel'in son şiiri olan Sözün Bittiği Yer, Müjdat Gezen'in sesinden dinletildi.. Müjde ve Mehtap Ar'ın, şiir okunurken hıçkıra hıçkıra ağlaması anma törenine katılanlara da duygusal anlar yaşattı..

Aysel Gürel bu akşam, kızı Mehtap Ar'ın evinde okutulacak olan mevlütle bir kez daha anılacak..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: