MFÖ, Harbiye'de coşturdu!

7’den 70’e herkesin bildiği şarkılarıyla Türk Pop Müziği’ne yön veren efsane grup MFÖ, 19 Haziran Pazar akşamı Harbiye Açıkhava’yı coşturdu! Tam da ‘Babalar Günü’nde sahne alan Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı!

Kültür-Sanat

MFÖ, Harbiye'de coşturdu! ‘BABALAR GÜNÜ’NÜ HARBİYE’DE KUTLADILAR!

‘Mazhar Fuat Özkan’ üçlüsü yıldızların altında kuşakları bir araya getirdiği konsere, babalar gününü kutlayarak başladı. Mazhar Alanson açılışta “Evinizden çıktınız, buralara kadar geldiniz, nasıl teşekkür edeceğimizi bilemiyoruz size. Bir de babalar günü bugün, babalar gününüz kutlu olsun. Babalara ithafen ‘Mazeretim Var’ı çalacağız şimdi” dedi.

‘Mazeretim Var’ ile başlayan müzik şöleni, ‘Ah Bu Ben’, ‘Sarı Laleler’, ‘Sakın Gelme’, ‘Psikopat’, ‘Benim Hala Umudum Var’, ‘Hep Yaşın 19’ gibi herkesin hayatına dokunmuş, sevilen şarkılarla devam etti. Toplamda 3 saat sahnede kalan MFÖ’nün tüm şarkıları yaklaşık 5 bin seyirciyle hep bir ağızdan söylendi!

Konseri izlemeye gelenler arasında Ayça Erturan ve eşi Umut Kırca, Pelin Karahan ve eşi Bedri Güntay, Koray Avcı vardı.


FOTOĞRAFLARIN DEVAMI İÇİN:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: