Miami, Serdar Ortaç'ı bekliyor!

Miami, Serdar Ortaç konseri için sabırsızlanıyor. 27 Mayıs'ta River Yatch Club'da gerçekleşecek konsere ilgi büyük.

Magazin

Miami, Serdar Ortaç'ı bekliyor! Türkiye'de Sinan Akçıl'la birlikte bir düet yapan Serdar Ortaç, Miami'den klip çekimi için döndü. "Yüzyılın Aşkı" isimli şarkıya çekilen klibin ardından yeniden Miami'e gidecek olan Ortaç burada müthiş bir konsere imza atacak. 27 Mayıs'ta Miami'nin en iyi mekanlarından biri olan River Yatch Club'ta gerçekleşecek olan konser Amerika saatine göre akşam 22:30'da başlayacak ve gecce yarısına kadar sürecek.

Video yüklenemedi...SERDAR ORTAÇ KONSERE BÜYÜK TİTİZLİKLE HAZIRLANDI!

Amerika'da vereceği bu konsere büyük önem veren Serdar Ortaç hazırlıklara aylar öncesinden başladı. Önce Türkiye'den dansçılarını da konsere götürmeyi düşünen başarılı şarkıcı kararını değiştirip Amerika'nın en ünlü dans gruplarından biriyle anlaştı. Ayrıca Serdar Ortaç'a sahnede Miami'nin ünlü kemancılarından ve bateristlerinden birininde eşlik edeceği öğrenildi.

Video yüklenemedi...KONSERE İLGİ OLDUKÇA BÜYÜK

Konsere Florida'nın çeşitli eyaletlerinden, Türkler'in yoğun yaşadığı Tampa, Orlando, West Palm Beach ve Boca Raton, Fort Lauderdale ile Miami'den çok büyük bir ilgi var. Özellikle Miami ve yakın çevrelerde yaşayan Türkler, Serdar Ortaç konseri için sabırsızlanıyor. Daha önce Los Angeles'ta da konser veren Serdar Ortaç'ı Miami'de gördüğü bu ilgi mutlu ediyor. Konser günü River Yatch Club'ın dolup taşması bekleniyor..

Bunlarda ilginizi çekebilir: