Miami'ye 'Gecce' çıkarması!

Miami'de Büyük Gecce!

Magazin

Miami'ye 'Gecce' çıkarması!
Miami'de Büyük Gecce!

4 ay önce yayın hayatına başlayan gecce.miami internet sitemizin CEO'su Kenan Erçetingöz, Ana Medya Sponsoru olduğu 28 Ekim'de 'Cumhuriyet Coşkusu' kutlanacak, Miami River Yatch Club'da bomba gibi GECCE'ye imza atacak.

Erkan Petekkaya, Sinan Akçıl, Ozan Doğulu, Ece Seçkin ve sunucu Handan Güçyılmaz Günay’dan oluşan dev kadro ile gerçekleşecek parti olay yaratacak.


Gecce Yayın Grubu Başkanı Kenan Erçetingöz tarafından büyük sanatçıların katılımı ile organize edilecek ‘Gecce Miami Çıkarması’, dev kadrosuyla Amerika'da bir ilk olacak.

Amerika'da bugüne kadar böyle büyük ve çok seçkin sanatçıların yer aldığı bir Türk organizasyonu ilk defa gerçekleştirilecek.

Florida Türk Ticaret Odası Kurucu üyeleri Hakan Sayın (Olympia Logistic), Kasım Badak (Okan International University) ve İşletmeci Sami Kohen'in destek verdiği gecce muhteşem olacak.

16 yılı geride bırakan Türkiye'nin en büyük magazin portalı gecce.com, her yıl İstanbul'da düzenlediği "Gecce Mekan Oscarları"yla büyük ses getirmişti. Şimdi de sınırlarımızı aşıp dev kadro ile okyanus ötesine Miami'yi karıştırmaya, Miami'yi yakmaya gidiyoruz.

Oynadığı rollerle Türkiye'nin en önemli aktörü olan Erkan Petekkaya'nın konuk olarak katılacağı geccede, hit şarkıların yaratıcısı milyonların sevgilisi Sinan Akçıl sahne alacak.

Dünyaca ünlü Pitbull'un, Sinan Akçıl'ın "Şarttır" şarkısını çok beğendiği ve 28 Ekim'deki gecce.miami partisine katılması bekleniyor.


Türk müziğinin şövalyesi Ozan Doğulu gecceye büyük renk katacak. Kim Kardashian, hayran olduğu Ozan Doğulu ile tanışmak için gecce.miami partisine katılacağını Twitter hesabından duyurdu.


Türk popunun prensesi Ece Seçkin ile parti sabaha kadar devam edecek, Miami'de yer yerinden oynayacak.

Bekle Miami, ‘gecce'lerini coşturmaya geliyoruz.

Siz de gelin, Türk'ün gücünü, Türk eğlencesini hep beraber yaşayalım, yaşatalım.. Türk bayrağını Miami'ye asalım..

28 Ekim, River Yatch Club / Miami


28ekimmiami.com

Yaşasın gecce.com

Yaşasın gecce.miami

Kenan Erçetingöz, Erkan Petekkaya, Sinan Akçıl, Ozan Doğulu, Ece Seçkin ve sunucu Handan Güçyılmaz Günay’dan 28 Ekim gecce.miami partisiyle ilgili duyurular...

KENAN ERÇETİNGÖZ:

Video yüklenemedi...ERKAN PETEKKAYA

Video yüklenemedi...SİNAN AKÇIL

Video yüklenemedi...OZAN DOĞULU

Video yüklenemedi...ECE SEÇKİN

Video yüklenemedi...HANDAN GÜÇYILMAZ GÜNAY

Video yüklenemedi...Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: