MICHAEL'IN ZOMBİLERİ İSTANBUL'DA BULUŞTU

Dört ay önce hayatını kaybeden, ABD'li ünlü pop yıldızı Michael Jackson'ın anısına, 5 kıtadan 40'ın üzerinde ülkede gerçekleştirilen "Thrill the World" dans organizasyonuna bu yıl Türkiye'de katıldı.

Magazin

MICHAEL'IN ZOMBİLERİ İSTANBUL'DA BULUŞTU 213 Michael Jackson hayranı, dünya ile aynı anda Jackson'ın sevilen şarkıları eşliğinde dans etti. İstanbul Ümraniye'deki bir alışveriş merkezinin bahçesinde düzenlenen ve Türkiye'nin bu merkezinde yıl ilk defa katıldığı organizasyona, çoğunluğu amatör 213 dansçı katıldı. Kıyafetleri ve yüz makyajlarıyla, Michael Jackson'ın ünlü "Thriller" klibindeki görünümünü andıran dansçılar, Türkiye saat ile 03.30'da tüm dünyayla aynı anda müzik eşliğinde başladıkları danslarını 6 dakika boyunca sürdürdü. Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen dansın, Türkiye'de de yapılması için müracaat eden ve organizasyonu düzenleyen Barbaros Şahin, en son 2008'de 10 ülkede 4 bin 179 dansçı sayısına ulaşan organizasyonun yeni rekorunu kırmak için eylül ayından beri çalıştıklarını ifade ederek, "Dansçılarımızın hepsi gönüllü olarak burada. Bu organizasyonu gerçekleştirmekten dolayı çok mutluyuz" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: