Mihriban Hurmacı'dan kafaları karıştıran paylaşım: Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın

Futbolcu Özer Hurmacı ve boşanma aşamasında olduğu eşi Mihriban Hurmacı aralarındaki sorunları aştı. Çift tekrar bir araya geldi.

Magazin

Mihriban Hurmacı'dan kafaları karıştıran paylaşım: Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın Bir dönem Fenerbahçe, Trabzonspor ve Bursaspor gibi takımlarda top koşturan Özer Hurmacı, 6 yıllık eşi ve 3 çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı’nın Astroloji haritalarına bakarak kendisini ‘aldatan adam’ olmakla suçladığını iddia etti ve boşanma davası açtı.

Mahkemeye sunulan dilekçedeki iddiaya göre, sürekli Astroloji ile ilgilenen Mihriban Hurmacı, astroloji haritalarına bakarak eşi Özer Hurmacı üzerinde “Sen, beni aldatıyorsun” diye baskı kurdu. Evliliklerinde kusurlu tarafın eşi Mihriban Hurmacı olduğunu dilekçesinde belirten Özer Hurmacı, boşanmalarına karar verilmesini ve 3 çocuğunun velayetinin kendisine verilmesini istedi.

30 MİLYON TAZMİNAT İSTEDİ

İddiaların kurgu ve iftira olduğunu öne süren Mihriban Hurmacı ise, 30 milyon lira tazminat ile üç çocuğu için toplam 75 bin lira iştirak nafakası talep etti. Eşinin kendisini evden atmakla tehdit ettiğini ve can güvenliğinin tehlikede olduğunu öne süren Mihriban Hurmacı, ayrıca 2 ay uzaklaştırma kararı aldırdı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: