Miley Cyrus: Boşanmanın yasını tutuyorum!

Şarkıcı Miley Cyrus, oyuncu Liam Hemsworth’ten boşanmasının ardından yeni açıklamalarda bulundu. Cyrus, ayrılığı ölüme benzeterek, kaybettiği aşk için yas tuttuğunu dile getirdi.

Dünya Magazin

Miley Cyrus: Boşanmanın yasını tutuyorum! ABD’li ünlü şarkıcı ve oyuncu Miley Cyrus verdiği son röportajında eski eşi Liam Hemsworth’ten boşanmasını ölüme benzediğini dile getirdi. Mirror'ın haberine göre; Cyrus, uzun soluklu ilişkisinin ardından ayrılmanın ölüme benzediğini ve umutsuz bir gönül yarası biçiminde sona erdiğini söyledi. 27 yaşındaki şarkıcı, yeni röportajında; bu kadar derin bir aşkı kaybettiği için yas tuttuğunu ifade etti.

Cyrus, ayrıca katıldığı yayında, “10 yıllık ilişkinin ardından herkesin gözü önünde büyük bir ayrılık yaşadım. Bu kadar derin bir aşkı kaybettiğinizde bu ölüme benzer. Ölüm gibi hissettiriyor” ifadelerini kullandı.

Cyrus ve Hemsworth geçtiğimiz yıl evliliklerini sonlandırma kararı almıştı.Hemsworth’ten ayrılmasının ardından şarkıcı Cody Simpson ile ilişki yaşayan Cyrus, kısa süre önce Simpson’dan da ayrıldığını açıklamıştı. (Fotoğraf: Instagram)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: