MİLLİ GÖREVİ KABUL EDECEK Mİ?

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ortadoğu'da büyük popülerliği bulunan Tuba Büyüküstün'e milli görev vermek istiyor, ancak...

Magazin

MİLLİ GÖREVİ KABUL EDECEK Mİ? Bir televizyon programına Türkiye'nin tanıtım yüzü manken Tülin Şahin ile Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü Cumhur Taşbaşı konuk oldu.

Rol aldığı dizilerin Ortadoğu'da yayınlanmasının ardından Araplar'ın büyük hayranlığını kazanan Tuba Büyüküstün'ün Ortadoğu'da popüler olması Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın da dikkatini çekti.

Cumhur Taşbaşı, Ortadoğu'da Türk dizilerine yönelik ilgi ve Tuba Büyüküstün'ün de orada çok tutulan birisi olması nedeniyle o bölge ile ilgili tanıtım işini alan ajanstan Tuba Büyüküstün ile görüşmelerini istediklerini söyledi.

Son durumla ilgili bilgi veren Taşbaşı, 'Zannediyorum parasal konuda anlaşamadılar herhalde. Menajerleriyle görüşmüşler. Umarım bunu çözeriz inşallah... Biraz da sanatçıların bu konuda Tülin Hanım gibi yardımcı olmaları lazım' diyerek Tuba Büyüküstün'e ekran aracılığıyla mesaj gönderdi.

Televizyon Gazetesi

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: