Milli Takım'da iki kritik değişiklik

Abdullah Avcı, kritik Macaristan karşılaşması için Andorra maçı 11’inden iki değişikliğe gitti. Onur ve Sercan yarın yerlerini Volkan ile Hamit’e bırakacak.

Diğer Haberler

Milli Takım'da iki kritik değişiklik Dünya Kupası Grup Elemeleri’nde Macaristan ile yarın Kadıköy’de hayati bir maça çıkacak olan Milli Takımımız, zorlu mücadelenin hazırlıklarına dün başladı. Andorra galibiyeti sonrası Macaristan karşısında da 3 puana mecbur olan ay yıldızlı ekibimizin Teknik Direktörü Abdullah Avcı, rakiple ilgili son bilgileri scout ekibinden Adnan Örnek ve Turan Sofuoğlu’ndan aldı.

Macar’ın soluna dİkkat

Macaristan’ı, Romanya karşısında mercek altına alan ikili rakibin sol kanadının güçlü olduğunu belirtti. Forvetlerine de savunmamızın önlem alması gerektiği vurgulandı. Avcı’ya verilen raporda, “Topa sahip olduklarında bir anda rakip ceza alanında çoğalabiliyorlar. Sol kanatlarına önlem alırsak, işimiz kolaylaşır” denildi.

Bu raporları değerlendiren Avcı, Macaristan karşısında Andorra 11’inden iki ismi değiştirecek... Öncelikle kalede Onur-Volkan değişikliğine gidecek ay yıldızlılarda Sercan ise yerini Hamit Altıntop’a bırakacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: