Mina Başaran sonsuza kadar unutulmayacak!

İran'da düşen iş jetinde yaşamını yitiren Mina Başaran'ın adı, Atatürk Havalimanı'nda sahibi oldukları uçak hangarına ve bir uçağına yazıldı.

Magazin

Mina Başaran sonsuza kadar unutulmayacak! Başaran Holding'e ait Challanger 604 tipi uçak 11 Mart'ta Birleşik Arap Emirlikleri Şarika kentinden İstanbul'a gelirken İran'da henüz belirlenemeyen bir nedenle düşmesi sonucu 11 kişi yaşama veda etmişti.

Kenan Doğulu parayı geri ödemedi mi?

Kenan Doğulu parayı geri ödemedi mi?Uçağın uçuş verileri ile kokpit konuşmalarının kaydedildiği CVR ile FDR cihazları kaza yerinde bulunduktan sonra gönderildikleri Paris'te analiz süreci de geçtiğimiz günlerde başladı.

Ölen nişanlısını koluna kazıttı!

Ölen nişanlısını koluna kazıttı!Başaran Holding bünyesindeki MC Havacılık'a ait Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'nde yapımı devam eden uçak hangarına Mina ismi de yazıldı.


Mina Başaran'ın acısı herkesi üzdü! Düğün için yapılan harcamalar iade edildi!

Mina Başaran'ın acısı herkesi üzdü! Düğün için yapılan harcamalar iade edildi!MC Havacılık' ait Bombardier Global Express TC-FRK kuyruk tescilli uçakta da Mina yazısının yer aldığı görüldü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: