Mina Başaran'ın nişanlısından duygulandıran paylaşım!

Türkiye'yi yasa boğan uçak kazasında 11 kişi hayatını kaybetmişti. Mina Başaran arkadaşları ile Dubai'den İstanbul'a dönerken uçak İran üzerinde düşmüştü. Eğer kaza gerçekleşmeseydi Mina Başaran,14 Nisan'da Murat Gezer ile dünyaevine girecekti. Murat Gezer, kazadan sonra ilk kez sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Magazin

Mina Başaran'ın nişanlısından duygulandıran paylaşım! İşadamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve arkadaşlarını Dubai'den İstanbul'a getiren uçak 11 Mart akşamı İran'da düşmüştü. Kazada 11 kişi hayatını kaybetmişti. Mina Başaran 'Bekarlığa Veda Partisi' için kız arkadaşlarıyla Dubai'ye gitmişti. Eğer kaza gerçekleşmeseydi 14 Nisan'da Murat Gezer ile dünyaevine girecekti. Murat Gezer, kazadan sonra ilk kez sosyal medya hesabından dün bir paylaşımda bulundu. Gezer, Mina'yı istemeye gittikleri gün Mina Başaran'ın annesi ve kendi annesiyle çekilmiş fotoğrafı paylaşıp altına "Anneler Gününüz kutlu olsun! Sizi çoook seviyorum!" notunu düştü.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: