Mina Başaran'ın öldüğü uçak kazasıyla ilgili yapılan çirkin yorumlara ünlü isimler isyan etti!

Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye'ye gelen bir özel uçak İran'ın başkenti Tahran'ın güneyinde düştü. Uçakta bulunan 2'si kadın pilot, 1'i hostes, 8'i yolcu 11 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. Uçağın Başaran Holding'e ait olduğu belirtildi. Uçaktaki yolcuların bekarlığa veda partisinden dönen Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve 7 kız arkadaşı olduğu öğrenildi. Yaşanan bu üzücü olayın ardından bile sosyal medyada bazı çirkin yorumlar yapıldı. Gelen bu yorumlar bir çok kişiyi çileden çıkarırken ünlü isimleri de isyan ettirdi.

Magazin

Mina Başaran'ın öldüğü uçak kazasıyla ilgili yapılan çirkin yorumlara ünlü isimler isyan etti! İşadamı Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran bekarlığa veda partisi için 7 kız arkadaşıyla birlikte özel jetiyle Dubai'ye gitmişti. Dönüş yolunda jet, İran'da dağa çakıldı. 3'ü mürettebat 11 kadın hayatını kaybetti. Yaşanan bu avı olayın ardından bile sosyal medyada çirkin yorumlar yapıldı. Gelen bu yorumlara ünlü isimler de sessiz kalamadı ve isyan etti.

Yolanthe Cabau'dan Mina Başaran için duygusal paylaşım!

Yolanthe Cabau'dan Mina Başaran için duygusal paylaşım!Hande Doğandemir, "Bugünkü üzücü uçak kazasıyla ilgili öyle yorumlar okudum ki insanlığımdan utandım. Böyle acı bir olayda bile nasıl bu kadar acımasız vicdansız ve kalpsiz olabilirsiniz, hiç tanımadığınız insanlara karşı bu kadar kin ve nefret dolu olmanın ağırlığını nasıl taşıyorsunuz?" diye yazdı.

Üçü bu yaz evlenecekti!

Üçü bu yaz evlenecekti!Ömür Gedik ise "Ne Mina Başaran'ı ne de uçaktaki arkadaşlarını, pilot ve mürettebatı tanıyorum. Ama haklarında yazılan yorumlar tahammül edilecek gibi değil. 11 can gitmiş, nedir bu zengin düşmanlığı... İnsanımız ne ara bu kadar kötücül oldu..." diye isyan etti.

Ünlü işadamının kızının Bekarlığa Veda Partisi dönüşü facia

Ünlü işadamının kızının Bekarlığa Veda Partisi dönüşü faciaCem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz, "Düşen uçak ile ilgili sosyal medyada yazılanlara bakınca anlaşılıyor ki, çürümüşüz biz, acınacak haldeyiz…" ifadelerini kullandı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: