Mine Tugay kaza üstüne kaza yaptı!

Önceki gün Etiler'de trafiği birbirine katan oyuncu "Mine Tugay" kırmızı ışıkta bekleyen bir araca arkadan çarptı. Tugay'ın agresif tavırları dikkat çekti.

Magazin

Mine Tugay kaza üstüne kaza yaptı! Etiler'de kırmızı ışıkta bekleyen bir araca arkadan çarpan oyuncu, arabasından hiç inmeyerek "Bir şey yok devam edelim" sözleriyle kazayı geçiştirmek istedi. Çarptığı aracın şoförü "Görmüyor musunuz tampon patlamış" sözlerinden sonra Tugay arabasından inerek çarptığı bayan sürücüye "150 lira vereyim konuyu kapatalım" dedi.

Bu sözler karşısında şoka uğrayan mağdur vatandaş, tutanak tutulmasını istedi. O sırada olay yerine gelen muhabirlerin patlayan flaşları, oyuncuyu iyice çılgına döndürdü, Tugay kendisini fotoğraflayan muhabirlere hakaret etmeye başladı. "Gerizekalılar neden çekiyorsunuz. Bu görüntüleri kimse yayınlayamaz" diyerek Oyuncu, çarptığı aracın sahibine cep numarasını verip hızla olay yerinden uzaklaştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: