MİNİ GİYMEK BECERİ İSTER!

Objektifler her daim sanat ve cemiyet hayatının ünlü ve güzel kadınlarını takip eder...

Magazin

MİNİ GİYMEK BECERİ İSTER! Çünkü takipte olunan kadınlar bir cazibe alanı oluştururlar adeta. Hal böyle olunca gündelik hayatlarında, davetlerde, partilerde, hatta tatilde bile hep mercek altındalardır. Bu yüzden bazen hiç istemedikleri hallerde takılıverirler ölümsüzlük aynasına. Özellikle mini bir elbise veya etek giydiklerinde... Kimi durumu ustalıkla kurtarırken, kimi kıl payı ile kurtulur frikik vermekten.


ECE GÜRSEL

Türkiye'nin tescilli güzellerinden manken Ece Gürsel, zaten işi gereği önlem almayı iyi bilenlerden.

CEYLA GÖLCÜKLÜ

İstanbul sosyetesinin en güzel kadınları arasında yer alan Ceyla Gölcüklü, bir davete katılmak üzere aracından inerken son anda kazaya kurban gitmekten kurtuldu.


EDA TAŞPINAR

İstanbul sosyetesinin tarzı ile sıra dışı kadınlarından biri olan Eda Taşpınar, uzun ve ince bacaklarına yakıştırdığı mini kıyafetleri çok sık giydiğinden önlemini de ustaca alanlardan.


IVANA SERT

Sosyetenin yeni ikoncanı müteahhit Yurdal Sert'in eşi Ivana Sert, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir partide aracından inerken az kalsın mini eteğinin azizliğine uğrayacaktı. Neyse ki son anda durumu kurtardı.


TUBA ÜNSAL

Çocuksu görünüşü, duru güzelliğiyle tanınan oyuncu ve manken Tuba Ünsal, verdiği bu frikik ile ne kadar kadınsı ve seksi olabileceğini de gösteriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: